GoPro از راه دور کنترل بی سیم جدید را به عنوان بروزرسانی لازم برای دوربین های جدید معرفی می کند – Geek Review


عکس از راه دور جدید GoPro.
GoPro

به نظر می رسد که سانتا کلاوس برای کاربران GoPro زود آمد. GoPro اکنون یک کنترل از راه دور بی سیم 80 دلاری برای دوربین های اکشن HERO9 Black ، HERO8 Black و MAX به فروش می رساند. این شرکت همچنین در حال انتشار یک به روزرسانی میان افزار است که انتقال فایل بی سیم دوربین های فوق را بهبود می بخشد و برخی از نقایص HERO9 Black را برطرف می کند.

GoPro Smart Remote کلاسیک با HERO9 Black کار نمی کند ، بنابراین کنترل از راه دور جدید (به نام The Remote) برای جبران خلا است. محکم ، ضد آب تا 16 فوت است و می تواند تا پنج دوربین را به طور همزمان کنترل کند. همچنین می توانید آن را به مچ دست خود متصل کرده و یا بر روی هر وسیله ای که می خواهید نصب کنید. متأسفانه ، دوربین فقط با HERO9 Black ، HERO8 Black و GoPro MAX کار می کند. دوربین های قدیمی GoPro به ریموت هوشمند هوشمند قدیمی احتیاج دارند.

GoPro همچنین بروزرسانی میان افزار مورد نیاز دوربین های HERO9 Black ، HERO8 Black و MAX را منتشر می کند. این به روز رسانی 30٪ سرعت انتقال بی سیم از دوربین اکشن به تلفن شما را فراهم می کند و دقت GPS را بهبود می بخشد. دارندگان HERO9 Black به لطف این به روزرسانی سیستم عامل ، شاهد بهبود ثبات HyperSmooth 3.0 در هوای سرد و بازگشت پشتیبانی Pro 3.5 mm Mic Adapter نیز هستند.

شما می توانید دوربین اقدام خود را از طریق برنامه GoPro (Android / iOS) یا از طریق وب سایت GoPro به روز کنید. ریموت بی سیم جدید … منظورم این است کنترل اکنون از طریق وب سایت GoPro در دسترس است.

منبع: GoPro از طریق The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*