HBO Max به Roku می آید (و PS5 حدس می زنم ، اما ROKU!) – Geek Review


تلویزیون فیلیپس روکو با HBO Max
فیلیپس

پس از ماه ها عناوین جذاب با AT&T و برادران وارنر ، شرکت پخش جریانی HBO Max سرانجام به Roku می آید. اوه ، و این در PlayStation 5 است ، اما چه کسی به این موضوع اهمیت می دهد ، این فردا ، 17 دسامبر به Roku می آید. روکو ظهر امروز در بیانیه مطبوعاتی اظهارات کرد.

این یک معامله بزرگ است: این سرویس بدون پشتیبانی از Amazon Fire TV و Roku ، دو محبوب ترین (و ارزان ترین!) سیستم عامل تلویزیون های هوشمند در ماه مه راه اندازی شد. گمانه زنی های زیادی در مورد چرایی وجود داشت و پاسخ گمانه زنی “پول” بود و هنوز هم هست. هر چقدر پول عوض شد ، HBO Max فقط یک ماه قبل از بیرون آمدن Roku روی دستگاه های پخش کننده Fire TV و تلویزیون های هوشمند مجهز به Fire قرار گرفت.

به نظر می رسد HBO Max با داشتن کتابخانه عظیمی از محتوا از تهیه کننده فیلم و تلویزیون ، همراه با چندین دهه نمایش برتر HBO ، حرکت کلی WB برای تسخیر جریان است. هفته گذشته بزرگترین بمب سقوط کرد: تمام فیلم های برنامه ریزی شده WB برای سال 2021 بدون هیچ گونه هزینه اضافی در همان روز نمایش در HBO Max پخش می شوند. این شامل Wonder Woman 1984 (که کریسمس را آزاد می کند) ، Godzilla vs. Kong، Dune، Matrix 4و بسیاری از فیلمهای پرفروش دیگر.

HBO Max با پوشش کم و بیش هر پلتفرم مهم تلویزیون های هوشمند ، برای استفاده در صنعت تلویزیون و فیلم های قدیمی و جدید: دیزنی و نت فلیکس بسیار مناسب است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*