“HBU” به چه معناست و چگونه از آن استفاده می کنید؟


در مورد شما از نظر گرافیکی
ویسنته آب

اگر تا به حال در اینترنت با شخصی مکالمه کوچکی داشته اید ، احتمالاً با ابتکار عمل HBU مواجه شده اید. ما در مورد معنای این اصطلاح در اصطلاحات اصطلاحات اینترنتی و نحوه استفاده از آن در مکالمه توضیح خواهیم داد.

تو چطور؟

HBU به معنای “در مورد خودت چه خواهی گفت؟” یا “در مورد خودت چه خواهی گفت؟” مردم معمولاً وقتی از آنها می پرسند که حالشان چطور است از این عبارت به عنوان دنباله استفاده می کنند. پس از همه ، در یک مکالمه معمول است که اطلاعات مربوط به خود را به اشتراک بگذارید و سپس در مورد شخص دیگر س askال کنید.

به عنوان مثال ، اگر کسی از وضعیت شما س asksال کند ، می توانید بگویید: “حالم خوب است؟”

این اولیه گرایی اغلب در پیام های متنی استفاده می شود. هر دو با حروف کوچک و بزرگ بیان می شوند ، اگرچه بیشتر اوقات آن را در تمام حروف کوچک (hbu) مشاهده خواهید کرد.

همچنین می توانید هنگام گپ زدن با گروه بزرگی از افراد از آن استفاده کنید. اما ، اسم جمع معمولاً هنگام خطاب به بیش از یک نفر ، مانند “hbu guys” یا “hbu everyone” اضافه می شود.

منشا HBU

مانند سایر کلمات اختصاری ، HBU در اتاق های گفتگوی آنلاین اولیه و تابلوهای اعلانات محبوب شد. این سیستم عامل های چت اولیه بیشتر ناشناس بودند ، بنابراین شما اغلب با غریبه ها صحبت خواهید کرد.

با این وجود ، ابتکار گرایی زمانی رایجتر شد که پیام کوتاه و پیام فوری به شکل اصلی ارتباط تبدیل شدند. با شروع وقت بیشتر مردم برای چت آنلاین با افرادی که شخصاً آنها را می شناختند ، س askال از نحوه کار کسی یا از طریق پیام متداول شد.

HBU اکنون بیشتر در تماس های متنی شخصی استفاده می شود.

تماس کوچک اینترنتی

مردی شب ها در رختخواب با تلفن هوشمند خود پیام می فرستد.
سام واردلی / شاتر استوک

حتی در چت های متنی ، مکالمات کوچک هنوز کاملاً رایج است. HBU یکی از گروه های اصطلاحات و حروف اول است که اغلب برای حفظ مکالمه استفاده می شود.

یک تماس معمولی با HBU می تواند به صورت زیر باشد:

  • شخص الف: “سلام ، چه احساسی داری؟ “
  • شخص B: “خیلی خوب. فقط کمی کمتر از زمان. HBU؟ “
  • شخص الف: “من خوبم. ما فقط باید امشب بیشتر بخوابیم.”

در مکالمه بالا ، HBU برای بازگرداندن س toال به شخص A. استفاده می شود. گرچه اختصار وظیفه شروع مکالمه را ندارد ، اما یک گفتگو را به عقب و جلو آغاز می کند.

برخی دیگر از اختصارات اینترنتی که در مکالمات کوچک استفاده می شوند عبارتند از:

  • WYD: “چه کار می کنی؟”
  • بازی: “چطور هستید؟”

بیشتر آنها در اوایل مکالمه استفاده می شوند.

متصل: وقتی واقعاً از آن متنفرید ، چگونه می توان کمی مکالمه کرد

HBU برای کشف

همچنین می توان از HBU برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شخص دیگری که اخیراً ملاقات کرده اید ، استفاده کرد. به عنوان مثال ، در یک برنامه دوست یابی آنلاین ، ممکن است کسی بپرسد که آیا از فعالیت خاصی لذت می برید؟ پس از اظهار نظر ، می توانید از HBU برای پرسیدن احساس شخص مقابل در مورد او استفاده کنید.

وقتی از گروهی از افراد بخواهید نظر خود را در مورد چیزی به اشتراک بگذارند می توانید از آن استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر شما و یکی از دوستانتان نظرات خود را در مورد یک وعده غذایی اخیر به اشتراک بگذارید ، ممکن است بگویید ، “من فکر می کنم که این کاملا خوب چاشنی بود. HBU؟ “

HBU همچنین می تواند برای درخواست افراد خاص در یک گروه برای به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد یک موضوع استفاده شود. به عنوان مثال ، اگر در یک جلسه گروهی هستید ، می توانید “HBU” و سپس نام کسی را برای دریافت بازخورد یا دیدگاه شخص در مورد یک موضوع بگویید.

HBU v. WBU

یکی از جنبه های گیج کننده HBU شباهت آن به اختصار اینترنتی دیگر ، “WBU” است ، که به معنای “شما چه هستید؟”

در حالی که این دو تفاوت ظریف دارند ، اما به طور کلی می توان از آنها استفاده کرد. مرزبندی خوب بین این دو سوال اولیه ای است که مبادله را آغاز می کند. اگر س withال با “چگونه” شروع شد ، می توانید از HBU و اگر با “چه” شروع می شود ، از WBU استفاده کنید.

نحوه استفاده از HBU

شما از HBU به همان روشی استفاده می کنید که در مکالمات از عبارت “شما چه می کنید؟” ابتکارگرایی بهتر است در گپ ها و پیام های متنی غیررسمی استفاده شود ، در حالی که عبارت کامل را می توان در هر محیطی ، از جمله کار استفاده کرد.

در اینجا چند نمونه از جملاتی که از HBU استفاده می کنند آورده شده است:

  • “من غذا خوردن را تمام کردم. هبو؟ “
  • “من تقریباً با بخشی از پروژه ام تمام شده ام. بچه های HBU؟ “
  • “آیا من واقعاً کوهپیمایی و کمپینگ را دوست دارم ،”
  • “آن موقع مورد توجه من قرار گرفت. هبو؟ “

اگر می خواهید در ابتکارات اینترنتی خود کاملاً مهارت پیدا کنید ، حتماً آهنگ های SMH و FTFY ما را بررسی کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*