Hulu با تلویزیون زنده در 18 دسامبر افزایش قیمت پیدا می کند – Geek Review


oasismuel / Shutterstock.com

همانطور که بنیامین فرانکلین بزرگ یک بار گفت: “… اما در این دنیا نمی توان چیزی غیر از مرگ ، مالیات و افزایش منظم قیمت خدمات پخش تلویزیونی را قطعی دانست.” امروز ، هولو اعلام کرد قصد دارد این کار را انجام دهد امنیت ، خوب ، امن.

بسیار خوب ، شاید من این نقل قول را فقط با یک لمس تزیین کرده ام ، اما این بدان معنی نیست که کاملاً درست نیست. در چند ماه گذشته ، شاهد افزایش قیمت از طریق YouTube TV و Netflix بوده ایم که این شواهد تاریخی کافی برای گفتن “بله ، این به اندازه کافی دقیق است” است.

هولو نمی خواست از دست برود ، بنابراین قیمت ها را برای مشترکان زنده تلویزیون در 18 دسامبر تغییر داد. مصرف کنندگانی که در حال حاضر 54.99 دلار در ماه پرداخت می کنند ، از 10 دلار به 64.99 دلار افزایش می یابند ، در حالی که مشترکان در سطح 60.99 دلار به 70.99 دلار افزایش می یابند. 10 دلار در تصویر بزرگ چندان قابل توجه نیست ، اما وقتی آن را به اشتراک ماهانه 55 یا 60 دلار متصل می کنید ، به راحتی می توان پرسید که خدمات چقدر ارزشمند است در حقیقت بیمه

برای بدتر کردن ، این افزایش قیمت درست زمانی اتفاق می افتد که این شرکت در حال از دست دادن کانال های ورزشی منطقه ای فاکس است که اعلام کرد ماه گذشته آن را از دست خواهد داد. من حدس می زنم که بعضی اوقات برای دریافت کمتر باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. دلخوری عالی سگ

از طرف مثبت ، افزایش قیمت فقط خدمات زنده شرکت را تحت تأثیر قرار می دهد ، بنابراین مشترکانی که از طرح های اصلی Hulu (یا بسته دیزنی +) استفاده می کنند ، نباید شاهد افزایش باشند … حداقل در حال حاضر. مانند همه چیز ، این می تواند در هر زمان تغییر کند.

از طریق 9to5Mac
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*