LEGO از 9،036 قطعه Colosseum Roman ، بزرگترین مجموعه آجر آن – Geek Review رونمایی کرد


لگو

بر فراز Millennium Falcon حرکت کنید ، این شهر دارای پادشاه جدیدی از مجموعه LEGO است و اگرچه مربوط به مدت ها پیش در یک کهکشان دور و دور نیست ، اما تاریخ باستان را پوشش می دهد. LEGO به تازگی از Colosseum رونمایی کرده و 549.99 دلار در تاریخ 27 نوامبر عرضه خواهد کرد. او با 9036 قطعه با تقریباً 1500 آجر حتی از شاهین عظیم هزاره جلوتر است.

طبق گفته LEGO ، این شرکت فراتر از آن فراتر رفته و با دقت و احتیاط ، کولوسئوم معروف رومی را بازسازی کرده است. این شامل 80 “دنده” در جایگاه است ، دقیقاً مانند نمونه اصلی ، و برای تقلید از زندگی واقعی ، شما صحنه چوبی را آخرین بار مونتاژ خواهید کرد – این آخرین قسمت ساخته شده در زندگی واقعی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=1OpdRFuqVjU

کولوسئوم یک پایه بیضی دارد بنابراین می توانید آن را از همه زاویه ببینید و آن را همانطور که می خواهید نشان دهید. می توانید قسمت تکه تکه شده کولوسئوم را رو به بیرون بگذارید یا در عوض کل دیوارهای شمالی را به سمت بیرون بچرخانید. همچنین می توانید تکنیک های مختلف ساخت عمودی را امتحان کنید و ولتاژهای تزئینی را با استفاده از یک عنصر رولر رنگی معکوس نصب کنید.

به گفته Zgalin Kobe ، طراح راک ، LEGO Colosseum واقعاً از مقیاس اصلی منحرف می شود تا اندازه بزرگ آن را نشان دهد.

همانطور که کوبه توضیح می دهد:

انتقال یکی از بزرگترین چالشها و یکی از مهمترین موارد انتقال اثر تاریخی کولوسئوم در قالب LEGO بود. من فکر کردم که مدل LEGO باید یک ویژگی معماری خاص از نمونه اصلی را نشان دهد – ردیف های ستون های اطراف طاق ها به سبک های مختلف. برای دستیابی به این هدف ، مدل با استفاده از یک اثر اغراق عمودی ساخته می شود. بنابراین ، سطح مقطع بسیار شیب دارتر از ساختار واقعی است. ما امیدواریم که مردم بتوانند از طریق تجربه ساخت مدل LEGO بیشتر در مورد نسخه اصلی یاد بگیرند.

به طور کلی ، عمق کولوسئوم 10.5 ″ (27 سانتی متر) ، 20.5 ″ (52 سانتی متر) و 23.5 ″ (59 سانتی متر) است. این مجموعه آجر LEGO بسیار چشمگیری را ایجاد می کند که ساخت آن باید ساعت ها به طول انجامد.

نزدیک به LEGO Colosseum.
لگو

LEGO این کیت را در تاریخ 27 نوامبر یعنی جمعه سیاه عرضه می کند. او همچنین یک جایزه VIP محدود ارائه خواهد داد. اگر عضو LEGO VIP باشید و مجموعه Colosseum را به زودی سفارش دهید ، یک ارابه رومی محدود نیز دریافت خواهید کرد.

LEGO Colosseum 549.99 دلار خواهد بود و می توانید آن را از طریق وب سایت LEGO خریداری کنید.

منبع: LEGO
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*