LEGO Super Mario در سال 2021 با مجموعه ها ، دشمنان و لباس های جدید – Geek Review – قیام خواهد کرد


لگو

کیت های LEGO Super Mario ، مبتنی بر بازی های ویدیویی و شامل یکپارچه سازی الکترونیکی زیادی ، به یک ضربه غافلگیر کننده تبدیل شدند. نحوه گفتار و تغییر شکل مدولوی ماریو بر اساس لباس او اعتیاد آور است. LEGO قطار پول نقد را برای ورود به سال 2021 نگه می دارد ، و امروز مطالب جدید زیادی را در یک پیش نمایش تبلیغاتی آشکار می کند.

بزرگترین افزودنی که ما در مورد سال آینده می دانیم کیت Master Your Adventure Maker است. این بزرگترین تغییر در فرمول ساخت یک سطح اساسی را ایجاد می کند: یک “ماشین سفارشی سازی” که به بازیکنان امکان می دهد نحوه پاسخگویی ماریو به سه آجر مختلف متفاوت را تغییر دهند. لوله شروع می تواند شرایط پیروزی مرحله را نیز به هم بزند و باعث شود بازیکن با جوایز بیشتری در زمان کمتری آن را به پایان برساند.

https://www.youtube.com/watch؟v=_L0Z8zfuICU

سایر موارد اضافه شده به سری Super Mario شامل ده دشمن جدید در بسته های شخصیت ها خواهد بود که بیشتر آنها انواع موجودات موجود مانند Parachute Goomba ، Poison Mushroom یا Thwip هستند. لباس های جدید ، هر کدام با “نیروهای” خاص خود ، شامل Tanooki Mario و Penguin Mario کلاسیک است.

به طور طبیعی ، همه کیت های جدید با کیت های منتشر شده امسال سازگار خواهند بود و ابزارهای بیشتری را برای ایجاد سطح گسترده LEGO Mario برای تکمیل ارائه می دهند. اولین گروه در تاریخ 1 ژانویه عرضه می شود و احتمالاً می توانید حداقل یک ریزش دیگر در سال 2021 انتظار داشته باشید.

منبع: TheBrickFan
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*