LEGO Technic McLaren Senna GTR که اخیراً اعلام شده آماده رقابت است – Geek را مرور کنید


لگو

LEGO Technic McLaren Senna GTR کاملاً خیره کننده به نظر می رسد و جزئیات معتبر آن کاملاً خیره کننده است و شما می توانید در اوایل سال 2021 سفارش خود را بدهید. LEGO به تازگی رسماً افزودن نام تجاری جدید به خط فنی فوق العاده خود را اعلام کرده است: مک لارن سنا GTR. این مجموعه 830 قطعه ای با قیمت 49.99 دلار به فروش می رسد و از اول ژانویه 2021 در هر کجا در دسترس خواهد بود. خط فنی چند صد دلار هزینه دارد ، این یک معامله بسیار مهم است.

LEGO Technic McLaren Senna GTR مطمئناً یک طراحی سرگرم کننده برای کودکان بزرگتر و بزرگسالان خواهد بود و هدیه ای مناسب برای طرفداران LEGO و ابرخودروها است. این خودرو دارای ویژگی های معتبر و الهام گرفته از نمادین اصلی مک لارن Senna GTR است ، مانند موتور V8 با پیستون های متحرک که می توانید هنگام حرکت آن را تماشا کنید و درهای دو طرفه نمادین که باز و باز می شوند.

https://www.youtube.com/watch؟v=dxn3fAvo5g4

مدل ماشین اسباب بازی کلکسیونی نشستن روی میز یا ویترین مغازه بسیار زیبا به نظر می رسد ، اما بازی با آن نیز بسیار جالب است. به لطف رنگ های اصیل و گرافیک واقع گرایانه ، حتی می توان آن را با چیز واقعی اشتباه گرفت. در واقع ، شما می توانید با استفاده از چرخ بالای ماشین رانندگی کنید.

منبع: پنکه آجری
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*