Microsoft Authenticator اکنون به عنوان مدیر رمز عبور رایگان دو برابر می شود – Geek Overview


برنامه Microsoft Authenticator در iPhone
BigTunaOnline / Shutterstock

اگر به یک برنامه احراز هویت دو مرحله ای نیاز دارید که در سیستم عامل های مختلف اجرا شود ، Microsoft Authenticator یک گزینه کاملاً خوب است. اما اکنون این ممکن است به لطف ویژگی های جدید مدیر رمز عبور ، یکی از مفیدترین راستی آزمایی باشد که می توانید استفاده کنید. با یک نسخه بتا جدید ، Microsoft Authenticator می تواند رمزهای ورود شما را در iOS ، Android و Desktop همگام سازی و ذخیره کند.

اگر متوجه شدید که از رمز ورود یکسان برای هر سایت و سرویس استفاده می کنید ، آن را متوقف کنید. این امنیت وحشتناکی است و منجر به یک ایمیل ترسناک برای حساب های به خطر افتاده و پس از آن سفر به HaveIBeenPwned می شود.

در عوض ، برای ایجاد و به خاطر سپردن گذرواژه های پیچیده منحصر به فرد برای هر سایت و خدماتی که استفاده می کنید ، باید از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید. ما 1Password را دوست داریم ، اما اعتراف می کنیم که گران است.

LastPass گزینه مناسب دیگری است که هزینه کمتری دارد. اما اگر حداکثر امنیت را ترجیح می دهید ، احتمالاً باید از یک مدیر رمز عبور و یک برنامه احراز هویت دو مرحله ای استفاده کنید. اما این دو برنامه کاربردی مدیریت هستند.

یا به هر حال ، مایکروسافت برنامه توسعه دهنده Authenticator خود را که قابلیت مدیریت رمز عبور را اضافه می کند ، اعلام کرده است. با استفاده از حساب Microsoft رایگان در تمام دستگاه های خود وارد سیستم شوید و رمز ورود شما همگام سازی شده و به صورت خودکار در یک انبوه جمع می شود. می توانید Microsoft Authenticator را به صورت رایگان در Android ، iOS و به عنوان پسوند مرورگر بارگیری کنید.

در حال حاضر ، ویژگی جدید بخشی از بتا است ، اما شما می توانید به سرعت وارد سیستم شوید. فقط به تنظیمات برنامه بروید و به دنبال قسمت بتا بگردید. گزینه پر کردن خودکار را روشن کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

Microsoft Authenticator را امروز بارگیری کنید و با احراز هویت دو مرحله ای و مدیریت رمز عبور شروع کنید. پسوند مرورگر را فراموش نکنید.

منبع: مایکروسافت از طریق ثروت
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*