Microsoft Exec می گوید که در حال کار روی برنامه ای برای Xbox Game Pass برای تلویزیون های هوشمند است – Geek را مرور کنید


مشترکان Xbox Game Pass Ultimate می توانند مجموعه Xbox One ، Xbox Series S یا X را بازی کنند یا آنها را به تلفن های Android منتقل کنند. این ویژگی به زودی در iOS ظاهر می شود و احتمالاً به رایانه های ویندوزی غیر بازی داده خواهد شد. بعدش چی؟ طبق مصاحبه اخیر ، یک برنامه تلویزیونی هوشمند بنابراین می توانید کنسول را کاملا دور بریزید.

این خبر از طرف مدیر عامل شرکت مایکروسافت گیم ، فیل اسپنسر ، آمده است. او به The Verge گفت که انتظار دارد “طی 12 ماه آینده” یک برنامه تلویزیون هوشمند برای Game Pass Streaming را ببیند. اسپنسر در ادامه تلویزیون های مدرن را به عنوان سیستم عامل های پیچیده تری معرفی کرد که در حال پخش پورتال هستند ، این ویژگی کنسول هایی مانند Xbox را اجرا می کند.

این برنامه برای تلویزیون های هوشمند یا احتمالاً به طور جداگانه dongle a la Chromecast فروخته می شود برای تیم Xbox بسیار منطقی است. مایکروسافت با Game Pass یک استراتژی جامع را دنبال می کند و بازی ها را به عنوان یک سرویس به بازیکنان ، بدون توجه به سخت افزارهایشان ، می فروشد. ایده اتصال ساده یک کنترلر با تلویزیونی که از قبل در اختیار دارید و سپس دسترسی سریع به جدیدترین بازی ها از بازوی انتشارات مایکروسافت ، مطمئناً جذاب است.

Game Pass و سایر سیستم عامل های بازی کاملاً جریانی مانند Stadia ، GeForce NOW و Luna مشکل “آخرین مایل” را حل نمی کنند: بازیکنان برای لذت بردن از آنها هنوز به اتصال داده پایدار ، ترجیحاً بدون درپوش احتیاج دارند. اما با این فشارها به سمت ابر ، تصور آینده ای که سخت افزارهای بازی تا حد زیادی قابل مشاهده نیستند کار سختی نیست. با توجه به اینکه Xbox Series X و PlayStation 5 بسیار عظیم است ، این می تواند برای مراکز سرگرمی شلوغ و بیماران سیاتیک در همه جا تسکین یابد.

منبع: The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*