Mirror Mirror ویژگی جدید Snapchat TikTok و به برخی از سازندگان می پردازد – Geek را مرور کنید


ضربه محکم و ناگهانی

TikTok برای فیلم های عمودی سریع و آسان که به صورت ویروسی طراحی شده اند ، به شهرت رسیده است. حالا اسنپ ، صاحب اسنپ چت ، می خواهد به بازی ویدیویی عمودی ویروسی بپیوندد و ویژگی جدید Spotlight مفهوم اصلی TikTok را کپی می کند. اما اگر ویدئوی شما ویروسی شود می تواند در ازای آن به شما پرداخت کند.

اسنپ ​​می داند که فقط کپی کردن ویژگی شبکه اجتماعی دیگر کافی نیست تا کاربران واقعاً از آن مراقبت کنند. همه شما باید انجام دهید این است که تلاشهای فیس بوک ، توییتر و دیگران برای کپی کردن ویژگی ها را درک کنید تا این درس اساسی را درک کنید.

برای تشویق کاربران اسنپ چت برای ایجاد فیلم های Spotlight ، این شرکت هر روز تا پایان سال یک میلیون دلار بودجه ایجاد می کند. محبوب ترین سازندگان ویدیو هر روز گلدان را تقسیم می کنند.
برای کسب درآمد به پیروان زیادی احتیاج ندارید. Snapchat برندگان را فقط براساس تعداد بازدید ویدیو و نه دنبال کنندگان معرفی خواهد کرد. و شما برخلاف TikTok به حساب عمومی هم نیازی ندارید. می توانید خصوصی بمانید و ویدیوها را با عموم به اشتراک بگذارید.

Spotlight بخش ویژه ای را در برنامه Snapchat دریافت می کند که از 11 کشور از جمله ایالات متحده و آلمان آغاز می شود. ویدیوهایی که ارسال می کنید می توانند به فید عادی Snapchat یا “داستان ما” شرکت بروند. اگر ویدیویی را از یک حساب خصوصی به اشتراک بگذارید ، اعتبار آن را دریافت می کند.

Snapchat می گوید Spotlight امروز در iOS و Android فعال است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*