“Mixed for You” از YouTube Music ویژگی “قاتل” است که منتظر آن بودم – Geek را مرور کنید


کامرون سامرسون

در اوایل سال جاری ، قبل از مرگ موسیقی Google Play ، من به YouTube Music منتقل شدم تا ببینم آیا از اولین باری که امتحان کرده ام آیا پیشرفت کرده است. او نبود و من ناامید شدم. ما امروز به جلو حرکت می کنیم و من هنوز هم از YTM استفاده می کنم – البته ناخوشایند. اما هر چقدر که من آن را به عنوان یک سرویس پخش موسیقی رقت انگیز در نیم سال گذشته شکست ، آن را اخیراً دریافت کردم قاتل ویژگی ای که دوست دارم: مخلوط ها.

میکس های YouTube Music چیست؟

در پایان سال 2019 ، YouTube Music لیست های پخش منتخب Discovery Mix ، New Release Mix و Your Mix را دریافت کرد. ایده ارائه لیست های پخش شخصی با هدف کشف موسیقی بود. لیست های پخش Mixed for You یکی از برنامه های افزودنی لیست پخش Your Mix است که آن را فقط از یک لیست پخش بزرگ به لیست های پخش مشخص شده دیگر گسترش می دهد. لیست پخش Your Mix نیز همچنان در دسترس است ، اما اکنون “My Supermix” نامیده می شود.

عکس صفحه My Supermix در وب.

اگر YTM را بارگیری کنید و به صفحه اصلی بروید ، برگه “Mixed for you” را مشاهده خواهید کرد. در اینجا هفت نوع ترکیب وجود دارد ، همراه با Supermix. به طور خلاصه ، اینها ایستگاه / لیست پخش چرخشی هستند که به طور خاص از سابقه گوش دادن شما تهیه شده اند.

مال من خراب است اغلب با سبک ، اگرچه همپوشانی برخی از میکس ها بهترین قسمت است. من بیشتر برای سرگرمی به راک ، هارد راک ، متال ، بلوگراس و رپ گوش می دهم (من التقاط هستم ، همه) ، اما من اغلب در حین کار ضربات محیطی ، الکترونیکی و دو گوش را به کار می اندازم ، اگر کار می کنم تمرکز سخت است. هر میکس داستان شنیداری من را بازتولید می کند ، هر کدام ژانر جدیدی را می پذیرند یا بین ژانرهای مشابه جابجا می شوند.

به عنوان مثال ، My Mix 1 از هنرمندانی چون Ghost (سنگ) ، TOOL (rock) ، The Dead South (bluegrass) و Gojira (فلز) تشکیل شده است. این ترکیبی عالی است که وقتی نمی دانم می خواهم به چه چیزی گوش دهم عالی است. My Mix 2 مشابه است ، اما با گروههایی مانند The Devil Wears Prada (متال) ، Make The Suffer (متال) ، Oh Sleeper (فلز) و … سنگین می شود ، خوب ، ایده شما را فهمیدید. این مخلوط به اندازه تانک و من سنگین است عشق سپس.

از آنجا ، میکس های من ژانرهای مختلفی را می شنوم که بیشتر اوقات گوش می دهم ، و هر لیست پخش حال و هوای کمی متفاوت از گذشته دارد. وقتی نمی توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی را گوش دهید ، میکس عالی است ، اما Supermix زمانی عالی است که حتی نمی توانید بین میکس ها تصمیم بگیرید – در واقع ترکیبی از تمام ترکیبات شما در یک ترکیب است. اگر سلیقه شنیدن شما چیزی شبیه به من است ، برخی از انتقال از آهنگ به آهنگ واقعاً مغز شما را به چرخه می اندازد. خیلی سخت حفاری می کنم

خوب ، اما آیا آنها واقعاً خوب هستند؟

میکس من 1.

البته این نوع مرتب سازی خودکار لیست پخش چیز جدیدی نیست – اگر از سایر سرویس های پخش موسیقی (مانند Spotify) استفاده کرده باشید ، مطمئناً با مورد مشابهی روبرو شده اید. و گرچه نمی توانم بگویم عملکرد YouTube Music در مقایسه با سایر سرویس ها چقدر خوب است ، اما می توانم این را به شما بگویم واقعا خوب.

میکس بعد از میکس ، به نظر می رسد YouTube Music سلیقه من را مجذوب خود می کند. هر کدام … ترکیبی از هنرمندان و آهنگهایی است که من با آنها آشنا هستم و همچنین بسیاری از آنها که نیستم. من انواع آهنگ های جدید را به لطف الگوریتم های درخشان YTM کشف کردم. و نه فقط من – با چند نفر در توییتر صحبت کردم که همان حرف را به من گفتند.

علاوه بر این ، این لیست های پخش پویا هستند (به همین دلیل است که من معمولاً به جای لیست پخش مستقیم ، آنها را “ایستگاه” می دانم). منظور من این است که آنها بیشتر شبیه میکس های روزمره هستند – هر میکس به ندرت آهنگ های یکسانی را روز به روز پخش می کند. این باعث تازه نگه داشتن چیزها و معرفی مداوم هنرمندان و آهنگ های جدید می شود ، بنابراین همیشه چیز متفاوتی وجود دارد.

من به سرعت جای خود را به YouTube Music دادم زیرا خدمات آن کمتر از سایر برنامه های موسیقی است – و حتی آن را که جایگزین آن کرده است (موسیقی Google Play) – بنابراین خوشحالم که بالاخره در اینجا یک ویژگی واقعا قاتل دارم. پس از ماه ها استفاده از YouTube Music و آرزو می کردم که ساده باشد بهتر، این یک گام در مسیر درست است.

Mixed for You هم در وب و هم در برنامه تلفن همراه در دسترس است – با کلیک روی کادر زیر خود را بررسی کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*