Nerf با تفنگ کامل ماندالوریایی خود Amban Phase-Pulse Blaster کیف پول شما را هدف قرار می دهد – Review Geek


هاسبرو

از بین تمام سلاح های عجیب و وحشی مندالوریان ، ممکن است منفجر کننده پالس فاز Amban به یاد ماندنی ترین باشد. پس چرا یکی را برای خود نخرید؟ Nerf یک ماکت کاملاً مشهور از این تفنگ را به فروش می رساند و به شما این فرصت را می دهد که مانند یک شکارچی فضل پوشیده و مورد علاقه خود ، جاواهای مزاحم را تمرین کنید.

اسباب بازی 120 دلاری ممکن است طولانی ترین اسلحه Nerf در تمام دوران باشد و به 50.25 اینچ (یا 4.18 فوت) برسد. این جزئیات ، با صداهای بلستر “دقیق” ، یک لنز روشن شده و یک منگنه بازشو برای پرتاب بلستر دارت Nerf Elite است.

نگاهی دقیق به پیشرفت های پاپ آپ Nerf Amban Phase-Pulse Blaster.
نگاهی دقیق به پیشرفت پاپ آپ Nerf Amban Phase-pulse-pulse Blaster. هاسبرو

مثل سایر Nerf جنگ ستارگان انفجار ( سرکش یکی سرباز مرگ ، ماندالوریایی Rocket Gauntlet و غیره) Blaster Phase-pulse Blase جدید ممکن است بهترین گزینه برای مسابقات مرگبار Nerf باز نباشد. هر بار فقط دو فلش نگه می دارد و بارگیری مجدد آن یک دقیقه طول می کشد. هنوز هم ، این یک کالای شگفت انگیز برای کالکتورها است جنگ ستارگان یک هوادار دوست دارد با آن بازی کند.

Nerf است ماندالوریایی این بلستر دارای 10 دارت فوم Nerf Elite است و به دو باتری AAA نیاز دارد (شامل نمی شود). در 7 دسامبر ساعت 13:00 PT / 16:00 ET برای پیش سفارش موجود است. متأسفانه ، این هواپیما تا بهار 2021 ارسال می شود ، بنابراین انتظار نداشته باشید که به موقع آن را برای کریسمس تحویل بگیرید.

منبع: Hasbro
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*