Newegg با سیاست جدید بازگشت برخی از ترکیبات سخت افزاری رایانه ای را در همه زمینه ها انجام می دهد – Geek Review


معاملات ترکیبی Newegg

برای سالها ، Newegg شامل اجزای محبوب رایانه همراه با تخفیف های ترکیبی است. با کنار گذاشتن تخفیف ترکیبی ، می توانید یک بسته خریداری کنید و اجزای منفرد را برگردانید ، اما مواردی را که برگردانده اید نگه دارید. به لطف سیاست بازنگری شده در بازده ، این مورد دیگر در برخی از معاملات ترکیبی Newegg صدق نمی کند: برخی از ترکیبات را می توان به طور کامل برگرداند ، با تمام اجزای موجود.

برخی از مشتریان Newegg برای این ویرایش کوچک آماده می شوند و ادعا می کنند که این طراحی شده است تا هنگام فروش قطعات صعب العبور مانند آخرین کارت گرافیک های سری NVIDIA RTX 3000 یا پردازنده های رقیب AMD ، آنها را با افزونه های ناخواسته بچسباند. گرچه این امر مطمئناً امکان پذیر است (به نمایندگی هایی مراجعه کنید که فقط بسته های کنسول بازی را با لوازم جانبی گران قیمت برای چنین چیزی می فروشند) ، توضیح دیگری وجود دارد. Newegg ممکن است سعی کند دلالان را از خرید مقادیر زیادی در خرده فروشی و فروش آنها با قیمت های تورم منصرف کند. مجبور كردن اسكالپرها به خرید اجزای اضافی باعث كاهش حاشیه سود آنها و هزینه بیشتر آنها می شود.

یک کاربر Reddit سیاست بازگشت اصلی را از Archive.org بارگیری کرد ، بدون اینکه ذکر کند که خریدهای ترکیبی باید به طور کامل برگردانده شود ، مگر اینکه تخفیف بیشتر از قیمت کالای برگشتی باشد. خط مشی جدید ، قبلاً در سایت پشتیبانی Newegg ارسال شده است ، موارد زیر را اضافه می کند:

برخی از ترکیبات برای محصولات بازیابی فردی محدودیت بازگشت دارند و باید به طور کامل برگردانده شوند. لطفا برای اطلاعات بیشتر به صفحه محصول ترکیبی مراجعه کنید.

حتی با وجود معاملات دسته جمعی تهاجمی ، به نظر می رسد بیشتر یا همه کارت های جدید RTX 3000 در Newegg موجود نیستند – حتی در صورت ترکیب آنها با سایر اجزا ، صرفاً یک یا دو دلار صرفه جویی می شود. این که آیا این علامت اندک موجودی سازندگان کارت است یا تلاش های پوسته پوسته های کارت حریص یا ترکیبی از هر دو ، از خارج قابل تشخیص نیست.

هدف هرچه باشد ، رزرو کارت های گرافیک در جستجوی معاملات ترکیبی که شامل سخت افزاری است که ممکن است مشتریان نخواهند ، کسی را خشمگین خواهد کرد ، خصوصاً گیمرهای رایانه های شخصی که برای یک ارتقا قدرتمند فقط به یک جز نیاز دارند. تصمیم نوگ در مبارزه با پوسته پوسته ها – یا به سادگی برای افزایش فروش خود ، بسته به تفسیر شما – در بهترین حالت غیر ظریف است.

منبع: Hot Hardware
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*