NordPass لیست 200 رمز عبور بد خود را برای 2020 و Yikes به اشتراک می گذارد – Geek را مرور کنید


Vitalii Vodolazskyi / Shutterstock.com

حفاظت از رمز عبور مفهوم جدیدی نیست ، اما به نظر می رسد بسیاری از افراد هنوز آن را جدی نمی گیرند. NordPass به تازگی لیستی از 200 رمز عبور رایج سال 2020 را منتشر کرده است و حدس بزنید چه؟ گزینه های عظیم مانند “123456” و “123456789” هنوز در بالای لیست هستند. و فقط در صورت مشخص نبودن – این رمزهای عبور خوبی نیستند.

لیست NordPass نشان می دهد که هر گذرواژه چند بار در معرض نمایش و استفاده قرار گرفته است ، به همراه اینکه چه مدت طول می کشد تا هکرها یا یک الگوریتم برای شکستن آن رمزگذاری شوند. همچنین محبوبیت هر یک از بدترین رمزهای عبور را در مقایسه با سایتهایی که قبلاً در سال گذشته در سال 2019 رتبه بندی کرده بودند ، مقایسه می کند. لیست کامل را می توانید در وب سایت NordPass مشاهده کنید.

رایج ترین رمزهای عبور NordVPN برای سال 2020
NordVPN

خندیدن به رمزهای عبور موجود در لیست جالب است ، اما خطرات امنیتی واقعی هستند. به طور واضح ، بسیاری از افراد تمایل به انتخاب رمزهای عبور آسان دارند که بتوانند آنها را به خاطر بسپارند ، بنابراین جای تعجب نیست که گزینه هایی مانند نام ، اعداد و کلمات ساده ، qwerty و sport از محبوب ترین ها هستند. با این وجود ، در صورت دریافت مدیر گذرواژه ، دیگر نگران به خاطر سپردن رمزهای عبور نخواهید بود (و بنابراین به طور مداوم رمزهای عبور هکر را به راحتی انتخاب می کنید).

یک مدیر رمز عبور اختصاصی می تواند تمام گذرواژه های شما را ایمن نگه دارد و در صورت نیاز به صورت خودکار آنها را پر کند ، بنابراین هرگز نیازی به یادآوری هیچ یک از آنها نیست. بسیاری از آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند گذرواژه های جدید ایمنی ایجاد کنید تا جایگزین مشکلاتی شوید. مدیران رمز عبور معمولاً فقط چند دلار در ماه هزینه دارند و کاملاً ارزش آن را دارند.

منبع: NordPass
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*