Origin’s Retro Gaming Desktop می تواند مانند یک LAN در سال 1999 سرگرم شود – Geek Review


رایانه رومیزی بازی Resto-Mod Origin
اصل و نسب

اگر نسبت به روزهایی که یک بازی رایانه ای جدید از انبوهی از فروشگاه های فلاپی دیسک به وجود آمده است ، دلتنگی می کنید ، سازنده بوتیک Origin دستگاهی را برای شما در نظر گرفته است. طراحی جدید آن Resto-Mod جلوی شلوغ یک کامپیوتر بژ قدیمی و پر از CD (کاملاً تزئینی) ، دستگاه های 5.25 و 3.25 اینچی را بازسازی می کند. حتی دارای یک دکمه “Turbo” است.

این کیس به خودی خود یک Corsair 4000D است ، یک جعبه ATX نسبتاً معمولی با این طرح جلو که مستقیماً روی یک صفحه فولادی چاپ شده است. در داخل ، یک رایانه پیشرفته با تمام قطعات معمول ارائه شده توسط سازندگان Origin ، از جمله آخرین پردازنده های Intel یا AMD ، کارت های گرافیک AMD یا NVIDIA ، فن ها و خنک کننده های پیشرفته ، RAM بیش از حد قابل قبول و گزینه های ذخیره سازی سفارشی شده است – کار می کند. و اگرچه مدرسه قدیمی به جلو و رنگ بژ قاب کامپیوتر نگاه می کند ، طرف آن شیشه معتدل است که به بینندگان اجازه می دهد تا در صورت تردید در قدرت واقعی آن ، قسمت داخلی را ببینند.

https://www.youtube.com/watch؟v=Qk4SU6s_Syg

Origin می گوید که فقط 50 دستگاه از این ماشین های سفارشی Resto-Mod را ساخته و سپس این طراحی برای همیشه از بین رفته است. (شاید. من احساس می کنم به اندازه کافی بازخورد مثبت وجود دارد ، چیزی از این دست می تواند برگردد.) می توانید رایانه خود را مطابق سلیقه خود در فروشگاه آنلاین شرکت پیکربندی کنید: ارزان ترین Core i5 با “فقط” 2072 دلار شروع می شود ، با مسخره ترین ، ساخت حداکثر سخت افزار تقریباً نه هزار است.

منبع: کامپیوتر را از طریق کامپیوتر Mag راه اندازی کنید
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*