Sonos با اضافه کردن پشتیبانی از تنظیمات اضافی دوگانه ، رونق اتاق نشیمن خود را دو برابر می کند – Geek Review


تصویر دو ساب ووفر ساب Sonos.
سونوس

هیچ وقت نمی توانید در سینمای خانگی گران قیمت خود باس زیادی داشته باشید. طرفداران Sonos اکنون می توانند دو Sonos Subs را جفت کنند تا رونق بیشتری به اتاق نشیمن اضافه کنند. اما به روش معمول Sonos ، قبل از تنظیم ساب ووفرهای دوگانه خود باید چند مورد را برآورده کنید.

اولین نیاز بلندگو یا آمپلی فایر Sonos است. Sonos Sub بدون Sonos Arc ، Beam ، Playbar ، Playbase یا Sonos Amp کار نمی کند. شما همچنین به آخرین نسخه برنامه Sonos 2 (Android / iOS) و نسل 3 Sonos Sub نیاز دارید. Sub دوم در تنظیمات شما ممکن است یک مدل قدیمی باشد ، اما Sonos می گوید شما برای پردازش یک جادو به یک نیروی اضافی برای پردازش یک Sub نسل 3 نیاز دارید.

صاحب Sonos Sub نیستید؟ آماده شوید تا خود را در پس انداز خود غرق کنید. مشترکان جدید Sonos هر قطعه 700 دلار یا 1400 دلار هزینه دارند – و این هزینه یک بلندگو یا تقویت کننده Sonos سازگار را در نظر نمی گیرد. راه حل های سینمای خانگی بسیار ارزان تر وجود دارد که از تنظیمات ساب ووفر دوگانه پشتیبانی می کند و از محدودیت کمتری نسبت به محصولات Sonos برخوردار است.

در اخبار دیگر درباره Sonos ، این شرکت Union LA Edition را به بلندگوی Sonos One SL خود بازگرداند. اسپیکر ویژه طراحی شده ، که از طرح هارلم تویل از Sheila Bridges بهره می برد ، 250 دلار قیمت دارد و در Union LA به فروش می رسد. Sonos همچنین در حال فروش نسخه رایگان موسیقی متن Sonos Arc خود در Costco با قیمت تخفیف 750 دلار است.

منبع: Sonos از طریق Engadget
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*