Stadia از طریق مرورگر با آیفون و آیپد وارد می شود – Geek Review


تصویر Cyberpunk 2077 در iPhone و iPad
سیب

ممکن است اپل پخش جریانی بازی ها را از فروشگاه App خود ممنوع کرده باشد ، اما Stadia همچنان موفق شد از طریق مرورگر به آیفون و آیپد راه پیدا کند. گیمرهایی که از iOS 14.3 یا بالاتر استفاده می کنند می توانند به کتابخانه Stadia خود دسترسی پیدا کنند و بازی هایی مانند اینها را انجام دهند سایبرپانک 2077 از طریق Safari ، Chrome یا یک مرورگر دیگر. همچنین می توانید Stadia PWA را به صفحه اصلی اضافه کرده و وانمود کنید که این یک برنامه مستقل است.

اگرچه برنامه خود Stadia به یک راه حل مبتنی بر مرورگر ارجح است ، اما Google در اینجا نظر زیادی ندارد. اپل خدمات استریم بازی را در فروشگاه برنامه خود مجاز نمی داند و مجبور است سرویس هایی مانند Stadia ، Game Pass ، Luna و GeForce NOW را به جای مرورگرهای Safari و Chrome به جای آن اجرا کنند.

خوشبختانه Stadia از طریق مرورگر موبایل به خوبی کار می کند. برخی از مصنوعات عجیب و غریب در رابط کاربری اپل وجود دارد در حالی که شما در حالت تمام صفحه هستید (نوار وضعیت دوست دارد پاتوق داشته باشد) ، اما این تنها مشکل Stadia در iOS است. کنترل کننده های بی سیم به درستی کار می کنند و کنترل های لمسی یک شروع هستند.

Gif های متحرک نحوه استفاده از Stadia در iOS |
گوگل

برای بهترین تجربه iOS Stadia ، Google پیشنهاد می کند Stadia PWA را به صفحه اصلی دستگاه خود اضافه کنید. PWA مانند یک برنامه واقعی عمل می کند و برخی از عناصر آزار دهنده رابط کاربری مرورگر تلفن همراه شما را ندارد. برای افزودن Stadia PWA به صفحه اصلی ، به وب سایت Stadia در Safari (نه Chrome) مراجعه کنید ، روی دکمه اشتراک کلیک کنید و افزودن به صفحه اصلی را انتخاب کنید.

اگر Stadia روی iPhone یا iPad شما کار نمی کند ، سعی کنید آخرین نسخه iOS (14.3) را به روز کنید. در صورت استفاده از برنامه های مسدودکننده تبلیغات ، ممکن است بخواهید وب سایت Stadia را در لیست سفید قرار دهید. هنوز نمی توانید Stadia را با iOS اجرا کنید؟ وبلاگ راهنمای عمیق Stadia را ببینید.

منبع: گوگل از طریق 9to5Mac
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*