Stadia نسخه مرورگر iOS ، پیش نمایش رایگان رایگان Cyberpunk – بررسی Geek را اعلام می کند


گوگل

پلتفرم پخش بازی Google Stadia داغ در میان NVIDIA GeForce NOW به iOS نیز می آید. همانند سایر رقبا ، این سرویس از نسخه مبتنی بر مرورگر برای دور زدن واحد پخش بازی های iPhone و iPad اپل استفاده خواهد کرد. گوگل می گوید نسخه بتا مرورگر Stadia “ظرف چند هفته” در دسترس خواهد بود.

علاوه بر این ، Stadia با توزیع سخت افزار رایگان ، یک سالگی خود را جشن می گیرد. بازیکنانی که گرم مورد انتظار را پیش سفارش می دهند سایبرپانک 2077 نسخه Stadia Premiere Edition رایگان را دریافت می کند که شامل یک کنترل کننده Wi-Fi از Stadia و Chromecast Ultra است. این بازی 60 دلار و بسته سخت افزاری آن 100 دلار است ، بنابراین یک معامله بسیار بزرگ است … و یک روش وسوسه انگیز برای کسانی که به هر حال قصد خرید بازی را دارند ، این سرویس را امتحان می کنند.

کسانی که قبلاً سفارش داده اند سایبرپانک Stadia می تواند نسخه رایگان Premiere را درخواست کند و این تبلیغات تا 18 دسامبر یعنی هشت روز پس از شروع بازی ادامه خواهد داشت. این دومین باری است که Google بسته Premiere Edition را توزیع می کند: همچنین برای مشترکان YouTube Premium ارسال می شود.

Stadia همچنین اولین بازی رایگان خود را برای همه بازیکنان اعلام می کند ، سرنوشت 2: چراغی جدید. سرنوشت 2 به هر حال یک بازی رایگان است ، اما نور جدید هزینه های توسعه در سیستم عامل های دیگر 40 دلار است. این باعث می شود New Light اولین بازی رایگان باشد که بازیکنان نیازی به اشتراک 10 دلار فعال Stadia Pro در ماه ندارند.

منبع: Stadia
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*