Super Nintendo World Live Stream Preview را در 18 دسامبر ساعت 6:00 بعد از ظهر EST از دست ندهید – Geek را مرور کنید


از بالا به Super Nintendo World نگاه کنید.
Universal Studios ژاپن

سه کلمه: Super Nintendo World. این نام پارک تفریحی جدید نینتندو است که با همکاری استودیوی جهانی ایجاد شده است. اکنون اولین پارک در ژاپن تقریباً کامل است و نینتندو آماده است تا امروز (18 دسامبر) آن را در استریم مستقیم ساعت 18:00 شرقی نشان دهد. امیدوارم جریان 16 بیتی نباشد.

رویدادهای Nintendo Direct معمولاً بازی های آینده را نشان می دهد ، اما امروزه اینطور نیست. در عوض ، این فیلم 15 دقیقه ای از نزدیک می توانید از پارک موضوعی دیدن کنید. احتمالاً جزئیات بیشتری را از اینجا خواهیم دید سوپر ماریو کارت پیاده روی ، قلعه Bowser و شاید حتی Yoshi راه رفتن.

https://www.youtube.com/watch؟v=TLYOVd6U3X0

اولین بازی Super Nintendo World در فوریه 2021 در ژاپن افتتاح می شود ، اما در نهایت پارک های موضوعی مشابه را در Universal Studios در فلوریدا و کالیفرنیا خواهیم دید. نینتندو می گوید که یکسان نخواهند بود ، اما مضامین اصلی باید در آنجا باشد. این یک انتظار طولانی خواهد بود ، اما با همه گیری جهانی کنونی ، این انتظار به همان اندازه مهم به نظر می رسد.

نمای نزدیک از قطار به سبک غلتک با عبارت
Universal Studios ژاپن

طراحی اولین پارک این احساس را ایجاد می کند که شما در یک بازی Super Nintendo هستید ، با تپه های محاصره که اغلب در سوپر ماریو بازی ها و رنگ های روشن در همه جا. تاکنون چندین عکس دیده ایم ، اما این گوشه ها بسیاری از کاوش ها را کاوش نمی کند و آجرها را سوراخ نمی کند. چشمان خود را ببندید و احساس خواهید کرد که وارد شده اید دنیای سوپر ماریو مرحله. فقط سعی کنید از گدازه جلوگیری کنید.

اگر دقیقاً به شکل ظاهری پارک تفریحی نینتندو علاقه مند هستید ، پخش زنده امروز را از دست ندهید.

از طریق Engadget
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*