SuperHot VR را در یک به روزرسانی رایگان روز بوکس به صورت بی وقفه بازی کنید – Geek Review


عکس صفحه Superhot VR در حین گیم پلی ، با دشمنان در حال تعقیب بازیکن.
تیم Superhot

Superhot یکی از باهوش ترین عکسهای تیراندازی اول شخص در سالهای اخیر است. به نظر می رسد زمان فقط زمانی حرکت می کند که شما این کار را انجام دهید ، و یک بازی سریع را به یک بازی شگفت انگیز شطرنج و اسلحه تبدیل کنید. نسخه واقعیت مجازی واقعاً وحشتناک است. و اکنون می توانید به روزرسانی رایگان را در حالت بی نهایت به صورت رایگان بارگیری کنید.

معمولاً در Superhot شما از طریق یک داستان مبهم و با سطوح تعیین شده راه خود را طی می کنید. دشمنان بزرگ قرمز سعی می کنند شما را با شوریکن ، تپانچه یا فقط با مشت بکشند اگر بتوانند به اندازه کافی نزدیک شوند.
ترفند این است که وقتی حرکت نمی کنید زمان تقریباً متوقف می شود و تقریباً متوقف می شود. شما می توانید به اطراف خود نگاه کنید ، یک استراتژی برنامه ریزی کنید ، حتی از گلوله جلوگیری کنید در حالی که هنوز به اندازه کافی طولانی هستید و می توانید بفهمید چگونه از این راه خلاص می شوید. اما به محض حرکت یا شلیک به اسلحه ، زمان سرعت می گیرد. یک ضربه و تو مردی

https://www.youtube.com/watch؟v=g067s_2L6OU

نسخه های کنسول و رایانه ای بازی سرگرم کننده است ، اما بازی واقعیت مجازی واقعاً شما را غرق می کند و قلب شما را پمپ می کند. شرمنده نیستم بپذیرم که حداقل یک بار در حین انجام بازی با وحشت ناامیدکننده به دیوار برخورد کرده ام.

“Boxing Day” جدید به افتخار تعطیلات ، سطح جدیدی به شما می دهد. زیبایی شناسی در حال تغییر است و مواردی مانند درختان کریسمس را مشاهده خواهید کرد. اما به جای یک سطح صاف ، قابل پیش بینی (و قابل تکرار) ، بیشتر یک “دونده بی پایان” است. تا زمانی که بمیرید بازی کنید و به این نتیجه می رسید که چه تعداد دشمن را کشته اید ، چگونه آنها را کشته اید و آیا از حملات جلوگیری کرده اید.

بهترین قسمت این است که سطح جدید رایگان است. اگر از قبل Superhot VR دارید ، می توانید شروع به کار کنید. این به روزرسانی قبلاً برای PC ، PSVR و Quest منتشر شده است ، بنابراین فقط آخرین نسخه را بررسی کنید. و شاید آنها از دیوارها دور بمانند. و به عنوان پاداش ، برخی برچسب ها برای رفع اشکالات و افزودن یک منوی مکث جدید به بازی دریافت خواهید کرد. امروز آن را بارگیری کنید.

منبع: تیم Superhot از طریق UploadVR
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*