“Wonder Woman 1984” به طور همزمان از HBO Max و تئاترها بازدید می کند – Geek را مرور کنید


برادران وارنر

فیلم محبوب تابستانی هالیوود توسط همه گیر COVID ویران شده است ، استودیوها از ترس فروش کم بلیط و سالنهایی که تحت تأثیر مقررات بهداشتی قرار دارند ، میلیاردها نشریه در اختیار دارند. برادران وارنر از انتظار خسته شده است: Wonder Woman 1984 ، دنباله برنامه ریزی شده برای اکران در ماه ژوئن ، اکنون در کریسمس اکران خواهد شد … در هر دو سالن سینما و HBO Max.

در اعلامیه خود ، برادران وارنر. گفت که این فیلم هزینه اضافی برای HBO Max در تاریخ 25 دسامبر پرداخت نخواهد کرد ، که در نهایت متعلق به شرکت مادر AT&T است. این کاملاً در تضاد با حرکت مشابه دیزنی است که اقدام را به صورت زنده آغاز کرده است مولان از دیزنی + با یک بار شارژ اضافی 30 دلار. دیزنی همچنین آخرین فیلم انیمیشن Pixar را منتشر می کند ، روح، در دیزنی + (رایگان) در کریسمس. اما او فیلمهای بزرگ خود را كه توسط زنان اداره می شد دفع كرد عنکبوت تا نسخه بعدی در سال 2021

اصلی زن عجیبی در میان بهترین فیلم های ابرقهرمانانه DC مورد قبول است. انتشار دنباله مورد انتظار ، که در آن دیانا از دهه 80 آمریکا را جستجو می کند و با شخصیت شرور کمیک یوزپلنگ روبرو می شود ، مطمئناً اشتراکات جدید HBO Max را تحریک خواهد کرد.

انتشار یک فیلم جدید در هر دو سالن سینما و پلتفرم های پخش جریانی حتی قبل از همه گیری بی سابقه نبود. اما این امر برای چنین نشریه ای پرمخاطب می تواند صنعت تئاتر آشفته را بیشتر متزلزل کند. در اوایل سال جاری ، تئاترهای AMC پس از اظهار نظر مدیر عامل در مورد موفقیت ، همه فیلم های Universal Studios را رد کردند ترول ها: تور جهانی به عنوان یک نسخه جریان. سرانجام ، زنجیره تئاتری جای خود را به دست داد ، اما واضح است که واقعیت جدید همه گیر ، تجارت فیلم را مجبور می کند حتی سریعتر از آنچه که در گذشته بود تغییر جهت دهد.

منبع: WarnerMedia
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*