Wristcam یک ساعت نامه 300 دلاری است که دوربین هایی را به Apple Watch شما اضافه می کند – Geek را مرور کنید


مچ به مچ

به یاد دارید که Samsung Galaxy Gear اصلی عرضه شد ، که اپل را در بازار پوشیدنی شکست داد و یک ماژول دوربین ناجور را روی بند قرار داد؟ سامسونگ فقط یک نسل بعد دوربین را آزاد کرد ، اما ظاهراً کسی فکر کرد که این دوربین آنقدر خوب است که سعی کند این قابلیت را به اپل واچ برساند. با Wristcam ملاقات کنید.

این یک جایگزین بزرگ و ضخیم برای Apple Watch است که شامل یک ماژول دوربین موبایل 8 مگاپیکسلی و یک دوربین سلفی 2 مگاپیکسلی است: یکی برای گرفتن عکس و فیلم معمولی ، دیگری برای سلفی و کنفرانس ویدیویی. کاربران می توانند Wristcam را از طریق برنامه Apple Watch خود با استفاده از اتصال بلوتوث کم مصرف بلوتوث و باتری عایق شده کنترل کنند. متناوباً ، یک دکمه چند منظوره روی خود نوار وجود دارد. این بند در دو سایز کوچک و بزرگ اپل واچ با رنگهای متنوع برای پوشش سیلیکونی موجود است.

Wristcam دوربین اپل واچ
مچ به مچ

اینکه دقیقاً چطور این بهتر از فقط استفاده از تلفن شما است برای من مشخص نیست ، مگر در آن زمانهایی که فقط یک ساعت LTE دستی دارید. این بند عکس های شما را از طریق بلوتوث به صورت یکپارچه منتقل می کند ، اما برای انتقال سریعتر عکس ها و فیلم های 1080p می توانید از طریق Wi-Fi به آیفون خود متصل شوید. نمونه های ارائه شده توسط این شرکت اعتماد به نفس زیادی ایجاد نمی کند و همچنین عمر یک روزه باتری این ابزار را به همراه ندارد. 8 گیگابایت حافظه داخلی باید در تلفن شما بارگیری شود.

Wristcam می گوید 10 هزار پیش سفارش در وب سایت خود دارد و لیست انتظار برای موارد بیشتر دارد. این با توجه به قیمت 299 دلار و برنامه ریزی شده برای مارس 2021 برای اولین واحدها ، چشمگیر است. تولیدکنندگان می گویند مدتی پس از راه اندازی ، امکان اشتراک گذاری مستقیم عکس از اپل واچ را به عنوان یک به روزرسانی نرم افزاری به آن اضافه می کنند.

منبع: Wristcam از طریق The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*